דף הבית חלק א' - חט"ב חלק ב' - תיכון המלצות ומכתבים צור קשר
 
מאגר חומרי עזר בהלכות שבת - חמדת ימים. יש לך דף עבודה? שתף כאן את כל המורים המלמדים בספר.
 

חלופות בהערכה בחמדת ימים - מצגות שהכינו תלמידים תלמידים רבים אוהבים ליצור מצגת. משימה חביבה זו מביאה לידי ביטוי את יכולתם ליישם את הידע, המיומנויות וההבנה שרכשו, תוך שימוש בכלי עיצוב חזותיים המדגישים את המסר: חלוקת המילים, הרקע, הגופנים, ההנפשות, התמונות, הקישורים האינטרנטיים וכדו'. התוצר הסופי - המצגת, מהווה כלי למידה משמעותי מאד, המעשיר את ההוראה, ממחיש את הנלמד, וממילא מאפשר הבנה טובה יותר. המצגות שלפנינו נוצרו על ידי תלמידים, בשיתוף פעולה איתנו. עברנו בקפדנות על ההלכות לוודא היטב שחדוות היצירה לא דחקה את הדיוק ההלכתי ואת החשיבה הדידקטית היסודית.

 
 

למורים - חומרי עזר בהלכות שבת להורדה. מצגות, מאגר שאלות למבחנים, מדריך למורה, דפי עבודה, דפי העשרה, תשובון לשאלות שבספר חמדת ימים, ועוד..
קרא עוד...
מאגר חומרי עזר בהלכות שבת - חמדת ימים. יש לך דף עבודה? שתף כאן את כל המורים המלמדים בספר.
מצגת הלכות פסח פניני הלכה, דפים ללימוד מודרך לקראת ראש השנה, שיעורים מקוונים, אלול ועשרת ימי תשובה, הלכות סוכות, לקראת פורים - שיעור מקוון וחידון טריוונטי על מגילת אסתר. מצגות ודפים ללימוד מודרך לקראת אלול ועשרת ימי תשובה, הלכות סוכות ועוד. מצגת, חידון קהוט עם סרטונים ושיעור אינטראקטיבי על דיני חג הפסח - חמץ ומצה, השבתת חמץ, בדיקת חמץ, ערב פסח,ליל הסדר וההגדה של פסח.
קרא עוד...